Noćni ormarić ALFA
5.380 рсд
Noćni ormarići Alfa izrađeni su od oplemenjenog univera debljine 18mm, a ručka i klizači fioke su metalni. Prostor ispod fioke idealan je za odlaganje knjiga i časopisa. Noćni ormarići Alfa sa svoja četiri dezena i jednom fiokom, savršeno će se uklopiti u enterijer svake spavaće sobe.
| Širina (cm): | 40 |
|---|---|
| Dubina (cm): | 43 |
| Visina (cm): | 52 |
| Materijal fronta: | Univer |
| Materijal korpusa: | Univer |
| Debljina univera: | 18 |
| Kant traka: | ABS 0.4 mm |
| Ručice: | Metal |
| Usporivači: | NE |
| Teleskopske fioke: | NE |
| Dezen: | Artisan, Hrast, Snežni hrast |
| Vrsta artikla: | Noćni ormarić |
| Proizvođač: | Matis |
| Broj koleta: | 2 |
| Dimenzije koleta (ŠxDxV): | 1/2: 51x40x9,8 cm, 2/2: 13x13x9 cm |
| Težina koleta (kg): | 1/2: 11,7 kg, 2/2: 0,29 kg |
Način plaćanja
Kupovinu možeš obaviti brzo, jednostavno i potpuno sigurno. Više informacija na strani "Način plaćanja".
Garancija na proizvode
Većina proizvoda dolazi sa 24 meseca garancije, osim ako na samom proizvodu nije drugačije naznačeno. Svaki proizvod prolazi kroz strogu kontrolu kvaliteta.
U Modesti verujemo da kupovina treba da bude jednostavna, a isporuka brza i pouzdana. Zato smo pripremili fleksibilne opcije dostave kako bi tvoja porudžbina stigla bezbedno i u najkraćem mogućem roku.
Isporuka nameštaja
Mogućnost dostave na teritoriji Republike Srbije.
- Prevoz do 20KM - 1000 RSD
- Prevoz za dalje relacije 50 RSD/KM
Lično preuzimanje
Ukoliko ti tako odgovara, porudžbinu možeš preuzeti lično u našem salonu nameštaja, bez troškova dostave.
Unošenje nameštaja
- Cena unošenja nameštaja po spratu:
1. Prizemlje i prvi sprat - 1000 RSD
2. Drugi sprat - 3000 RSD
3. Treći sprat - 5000 RSD
- Stanovi (ako ima teretnog lifta) - 1000 RSD
- Unošenje vršimo do trećeg sprata
(u slučaju da objekat nema lift)
- Kuća (prizemlje/sprat) - 1000 RSD
Napomena:
Do 20.000 RSD vrednosti robe ne vršimo isporuku ili je cena prevoza 2.000 RSD.
Kuhinjeske viseće elemente, predsoblja i ogledala ne kačimo i tiplujemo u zid.
Ne unosimo robu preko terase i ne vrši se unošenje robe na kružnom stepeništu, u takvom slučaju ne odgovaramo u slučaju oštećenja.
Kontakt za podršku kupcima
Ako imaš bilo kakvo pitanje u vezi isporuke, statusa porudžbine ili potrebnu dodatnu pomoć, naš tim je tu da ti pomogne.
Telefon: 064 82 68 787
Email: modesta.kragujevac@gmail.com
Radno vreme podrške: Pon–Pet od 07:30 do 20:00
Slobodno nam se obrati – odgovaramo brzo i trudimo se da svaku situaciju rešimo na najjednostavniji mogući način.
| Dostupno u bojama |
Artisan ,Hrast ,Snežni hrast |
|---|

Recenzije
Još nema komentara.