# STOLOVI
Tražiš sto koji će se uklopiti u tvoj dom?
Bilo da je u pitanju trpezarijski, pomoćni ili radni sto. U našoj ponudi nalazi se širok izbor modela koji obezbeđuju funkcionalnost, stil i trajnost.
Trpezarijski sto Arco 160
67.990 рсд
Trpezarijski sto Arco 160. Sto je moguće izraditi isključivo u dezenima Orah Art, Orah GN i Špansko Crno.
| Širina (cm): | 110 |
|---|---|
| Dubina (cm): | 160+40 |
| Visina (cm): | 77 |
| Funkcija razvlačenja: | DA |
| Dimenzija rasklopljenog (cm): | 200x110x77 |
| Materijal ploče: | Drvo |
| Materijal nogara: | Drvo |
| Dezen: | Orah Art |
| Vrsta artikla: | Trpezarijski sto |
| Proizvođač: | GN Komerc |
Trpezarijski sto Park
46.990 рсд
| Težina | 34 kg |
|---|---|
| Širina (cm): | 160+40 |
| Dubina (cm): | 110 |
| Visina (cm): | 76,5 |
| Visina nogara: | 73 |
| Visina sorga (cm): | 7,5 |
| Debljina ploče: | 28 |
| Materijal ploče: | Medijapan – MDF |
| Materijal nogara: | Drvo |
| Dezen: | Orah |
| Bajc karta: | DA |
| Vrsta artikla: | Trpezarijski sto |
| Proizvođač: | GN Komerc |
PROIZVODI NA AKCIJI
PROIZVODI NA AKCIJI
PROIZVODI NA AKCIJI
PROIZVODI NA AKCIJI
PROIZVODI NA AKCIJI
PROIZVODI NA AKCIJI
PROIZVODI NA AKCIJI
PROIZVODI NA AKCIJI
PROIZVODI NA AKCIJI
PROIZVODI NA AKCIJI
PROIZVODI NA AKCIJI
PROIZVODI NA AKCIJI
Sjajni proizvodi po akcijskim cenama
Istraži ponudu artikala koji dolaze po posebno povoljnim cenama
Trpezarijski sto 6022
Trpezarijski sto Verto
55.990 рсд
Sto je moguće izraditi isključivo u dezenima Orah Art, Orah GN i Špansko Crno.
| Širina (cm): | 120+35 |
|---|---|
| Dubina (cm): | 120 |
| Visina (cm): | 78,5 |
| Funkcija razvlačenja: | DA |
| Dimenzija rasklopljenog (cm): | 155x120x78,5 |
| Materijal ploče: | Drvo |
| Materijal nogara: | Drvo |
| Dezen: | Orah Art |
| Vrsta artikla: | Trpezarijski sto |
| Proizvođač: | GN Komerc |
Dnevna soba Manila – Klub sto
13.900 рсд
| Širina (cm) | 95 |
|---|---|
| Dubina (cm) | 60 |
| Visina (cm) | 36,5 |
| Materijal korpusa | Univer |
| Materijal fronta | Univer |
| Debljina univera | 18 |
| Kant traka | ABS 0.4 mm |
| Ručice | Metal |
| Nogari | Metal |
| Usporivači | DA |
| Dezen | Orah – Kašmir |
| Vrsta artikla | Klub sto |
| Proizvođač | Matis |
Trpezarijski sto Dobok
29.990 рсд
| Težina | 34 kg |
|---|---|
| Širina (cm): | 110/145 |
| Dubina (cm): | 110 |
| Visina (cm): | 77 |
| Funkcija razvlačenja: | DA |
| Dimenzija rasklopljenog (cm): | 145×110 |
| Materijal nogara: | Metal |
| Dezen: | Barok, Lagina Glossy, Traverten |
| Bajc karta: | NE |
| Vrsta artikla: | Trpezarijski sto |
| Proizvođač: | Tigin LTD |
Pozovi korisničku podršku
Ukoliko ti je potrebna dodatna pomoć, naš tim za korisničku podršku spreman je da ti pruži sve potrebne informacije.
Baza znanja
Brzo pronađi potrebne informacije u našoj bazi znanja. Odaberi temu i mi ćemo pronaći najboli način da stupimo u kontakt.
Automatizovani bot MODDA
Dostupan je 24/7 da ti pomogne. Ako nema odgovor na tvoje pitanje, povezaće te sa zaposlenima našeg tima za podršku kupcima.
Načini plaćanja
Nudimo ti različite načine plaćanja. Odaberi onaj koji ti najviše odgovara i završi kupovinu brzo i jednostavno, bez dodatnih komplikacija.
Reklamacije
Ovde možeš pronaći sve potrebne informacije o postupku povrata i koracima koje treba da preduzmeš.