Komoda RUSTIK 3F
18.010 рсд Originalna cena je bila: 18.010 рсд.16.209 рсдTrenutna cena je: 16.209 рсд.
CONTEMPO Komoda
31.430 рсд
Komoda RUSTIK 1V3F
20.810 рсд Originalna cena je bila: 20.810 рсд.18.729 рсдTrenutna cena je: 18.729 рсд.
RUSTIK komoda 1V3F je jedan od elemenata iz ponude spavaće sobe RUSTIK. RUSTIK komoda predstavlja funkcionalno rešenje za uređenje spavaće sobe, sa kojim dobijate dodatni prostor za odlaganje stvari. Originalni dekor oplemeniće vaš životni prostor. Prostrana komoda pruža dovoljno prostora za odlaganje stvari.
| Širina (cm) | 136.5 |
|---|---|
| Dubina (cm) | 41 |
| Visina (cm) | 84 |
| Materijal fronta | Univer |
| Materijal korpusa | Univer |
| Debljina univera | 18 |
| Kant traka | Front – ABS 1 mm, Korpus – ABS 0,5 mm |
| Ručice | Metal |
| Vrsta artikla | Komoda |
| Proizvođač | Matis |
| Broj koleta | 4 |
| Dimenzije koleta (ŠxDxV) | 1/4: 36,5×11,5×82,5 cm, 2/4: 45x10x77,5 cm, 3/4: 41,5x6x137 cm, 4/4: 16x13x16 cm |
| Težina koleta (kg) | 1/4: 18 kg, 2/4: 21,6 kg, 3/4: 18,3 kg, 4/4: 1,1 kg |
Način plaćanja
Kupovinu možeš obaviti brzo, jednostavno i potpuno sigurno. Više informacija na strani "Način plaćanja".
Garancija na proizvode
Većina proizvoda dolazi sa 24 meseca garancije, osim ako na samom proizvodu nije drugačije naznačeno. Svaki proizvod prolazi kroz strogu kontrolu kvaliteta.
Recenzije (0)
Recenzije (0)
Budite prvi koji će napisati recenziju za „Komoda RUSTIK 1V3F“ Odustani od odgovora

Recenzije
Još nema komentara.