VENETO Komoda V 85
18.540 рсд Originalna cena je bila: 18.540 рсд.12.978 рсдTrenutna cena je: 12.978 рсд.
Komoda ROMA U
11.860 рсд
WOOD WHITE Komoda W85
11.790 рсд Originalna cena je bila: 11.790 рсд.8.253 рсдTrenutna cena je: 8.253 рсд.
WOOD WHITE Komoda W85, sa skladno iskombinovanim otvorenim policama od stakla na jednom delu i zatvorenim policama u drugom delu. Veoma je modernog dizajna, funkcionalna i praktična za svaki prostor. Kombinujte komodu sa nameštajem iz istog programa i opremite dom po vašoj želji i potrebama.
| Širina (cm) | 85 |
|---|---|
| Dubina (cm) | 42,5 |
| Visina (cm) | 90 |
| Materijal fronta | Univer |
| Materijal korpusa | Univer |
| Kant traka | ABS 1 mm |
| Dezen | Belo |
| Vrsta artikla | Komoda |
| Proizvođač | Matis |
| Broj koleta | 4 |
| Dimenzije koleta (ŠxDxV) | 1/4: 88,5×40,5×8 cm, 2/4: 85,5×45,5×6 cm, 3/4: 86×12,5×4,5 cm, 4/4: 16x16x13 cm |
| Težina koleta (kg) | 1/4: 19,1 kg, 2/4: 13,9 kg, 3/4: 3 kg, 4/4: 0,81 kg |
Način plaćanja
Kupovinu možeš obaviti brzo, jednostavno i potpuno sigurno. Više informacija na strani "Način plaćanja".
Garancija na proizvode
Većina proizvoda dolazi sa 24 meseca garancije, osim ako na samom proizvodu nije drugačije naznačeno. Svaki proizvod prolazi kroz strogu kontrolu kvaliteta.
Recenzije (0)
Recenzije (0)
Budite prvi koji će napisati recenziju za „WOOD WHITE Komoda W85“ Odustani od odgovora

Recenzije
Još nema komentara.