Komoda ROMA 4
14.210 рсд Originalna cena je bila: 14.210 рсд.12.789 рсдTrenutna cena je: 12.789 рсд.
Komoda ROMA 1
9.380 рсд Originalna cena je bila: 9.380 рсд.8.442 рсдTrenutna cena je: 8.442 рсд.
Komoda ROMA 3
15.310 рсд Originalna cena je bila: 15.310 рсд.13.779 рсдTrenutna cena je: 13.779 рсд.
Komode Roma 3 svojim prostim i ravnolinijskim dizajnom odaju utisak prefinjenog i elegantnog. Zbog kapaciteta ostavinskog prostora, komode Roma 3 se pored primene u domovima, koriste i u kancelarijskim i ugostiteljskim objektima. Komode Roma 3 izrađene su od 18mm-og oplemenjenog univera sa soft obradom frontova.
| Širina (cm) | 112,5 |
|---|---|
| Dubina (cm) | 37 |
| Visina (cm) | 95 |
| Materijal fronta | Univer |
| Materijal korpusa | Univer |
| Debljina univera | 18 |
| Obrada ivica fronta | Soft forming |
| Kant traka | ABS 1 mm |
| Teleskopske fioke | DA |
| Broj polica | 3 |
| Ručice | Metal |
| Usporivači | NE |
| Nogari | PVC |
| Nivelacioni nogari | DA |
| Dezen | Artisan, Hrast, Snežni hrast |
| Vrsta artikla | Komoda |
| Proizvođač | Matis |
| Broj koleta | 2 |
| Dimenzije koleta (ŠxDxV) | 1/2: 112,7×37,1×19,5 cm, 2/2: 16x16x13 cm |
| Težina koleta (kg) | 1/2: 48 kg, 2/2: 1,44 kg |
Način plaćanja
Kupovinu možeš obaviti brzo, jednostavno i potpuno sigurno. Više informacija na strani "Način plaćanja".
Garancija na proizvode
Većina proizvoda dolazi sa 24 meseca garancije, osim ako na samom proizvodu nije drugačije naznačeno. Svaki proizvod prolazi kroz strogu kontrolu kvaliteta.
Dodatne informacije
Dodatne informacije
| Dostupno u bojama |
Artisan ,Hrast ,Snežni hrast |
|---|
Recenzije (0)
Recenzije (0)
Budite prvi koji će napisati recenziju za „Komoda ROMA 3“ Odustani od odgovora

Recenzije
Još nema komentara.