Ormar IVA 4K2F
32.680 рсд
Nov proizvod u našoj ponudi, ormar Iva 4K2F predstavlja idealno rešenje za porodice sa manjkom korisnog prostora. Modernog i jedinstvenog dizajna, funkcionalne unutrašnjosti, omogućiće vam uredno odlaganje garderobe.
| Širina (cm) | 163,5 |
|---|---|
| Dubina (cm) | 53 |
| Visina (cm) | 200 |
| Materijal fronta | Univer |
| Materijal korpusa | Univer |
| Debljina univera | 16 |
| Kant traka | ABS 0.4 mm |
| Ručice | Plastika |
| Usporivači | NE |
| Broj polica | 9 |
| Vešalica | DA |
| Teleskopske fioke | NE |
| Dezen | Artisan, Belo, Hrast, Snežni hrast |
| Vrsta artikla | Ormar |
| Proizvođač | Matis |
| Broj koleta | 4 |
| Dimenzije koleta (ŠxDxV) | 1/4: 191×40,5×7 cm, 1/4: 199×52,5×8 cm, 2/4: 187x51x10 cm, 4/4: 16x16x13 cm |
| Težina koleta (kg) | 1/4: 49,6 kg, 2/4: 51,8 kg, 3/4: 32,7 kg, 4/4: 1,3 kg |
Način plaćanja
Kupovinu možeš obaviti brzo, jednostavno i potpuno sigurno. Više informacija na strani "Način plaćanja".
Garancija na proizvode
Većina proizvoda dolazi sa 24 meseca garancije, osim ako na samom proizvodu nije drugačije naznačeno. Svaki proizvod prolazi kroz strogu kontrolu kvaliteta.
Dodatne informacije
Dodatne informacije
| Dostupno u bojama |
Artisan-sivo ,Hrast ,Snežni hrast |
|---|
Recenzije (0)
Recenzije (0)
Budite prvi koji će napisati recenziju za „Ormar IVA 4K2F“ Odustani od odgovora

Recenzije
Još nema komentara.