Bračni krevet KALIOPA
31.530 рсд – 32.480 рсдRaspon cena: od 31.530 рсд do 32.480 рсд
Krevet MASTER BASIC
25.990 рсд
Fioka za bračni krevet KALIOPA
6.080 рсд
Fioka kreveta KALIOPA predstavlja izuzetno praktičan dodatak krevetu. Praktičnim dizajnom, fioka kreveta maksimalno štedi životni prostor u dečijoj sobi. Fioka kreveta izrađena je od oplemenjenog univera debljine 18mm.
| Širina (cm) | 120 |
|---|---|
| Dubina (cm) | 77.6 |
| Visina (cm) | 19 |
| Materijal | Univer |
| Kant traka | ABS 0.5 mm, ABS 1 mm |
| Debljina univera | 18 |
| Ručice | Plastika |
| Dezen | Artisan – Sivo, Belo |
| Vrsta artikla | Fioka kreveta |
| Proizvođač | Matis |
| Broj koleta | 2 |
| Dimenzije koleta (ŠxDxV) | 1/2: 72,5x4x120,5 cm, 2/2: 13x9x19 cm |
| Težina koleta (kg) | 1/2: 20 kg, 2/2: 0,5 kg |
Način plaćanja
Kupovinu možeš obaviti brzo, jednostavno i potpuno sigurno. Više informacija na strani "Način plaćanja".
Garancija na proizvode
Većina proizvoda dolazi sa 24 meseca garancije, osim ako na samom proizvodu nije drugačije naznačeno. Svaki proizvod prolazi kroz strogu kontrolu kvaliteta.
Dodatne informacije
Dodatne informacije
| Dostupno u bojama |
Artisan-sivo ,Premium hrast-belo |
|---|
Recenzije (0)
Recenzije (0)
Budite prvi koji će napisati recenziju za „Fioka za bračni krevet KALIOPA“ Odustani od odgovora

Recenzije
Još nema komentara.