# KREVETI&DUŠECI
Tražiš savršenu kombinaciju udobnosti i podrške?
Naši kreveti i dušeci pažljivo su odabrani da ti pruže miran san i maksimalnu relaksaciju svake noći.
Titto New - Box Spring Krevet
73.092 рсд – 85.990 рсдRaspon cena: od 73.092 рсд do 85.990 рсд
Upoznaj TITTO boxspring krevet koji razume izazove modernog stanovanja. Zaboravi na fioke koje zahtevaju "poligon" da bi se izvukle. TITTO krije prostor za odlaganje kojem pristupaš lako, bez pomeranja nameštaja okolo.
Zahvaljujući sistemu sa gasnim amortizerima, podizanje je toliko lagano da ga možeš podići jednom rukom, otkrivajući ogroman prostor za sve ono što želiš da skloniš od pogleda, a da ti je i dalje pri ruci.
Zahvaljujući sistemu sa gasnim amortizerima, podizanje je toliko lagano da ga možeš podići jednom rukom, otkrivajući ogroman prostor za sve ono što želiš da skloniš od pogleda, a da ti je i dalje pri ruci.
| Površina za spavanje | 180 x 200 (cm) | 160 x 200 (cm) |
|---|---|---|
| Dezen | Sivi i bež štof | |
| Širina x Dužina x Visina | 215 x 169/189 x 127 (cm) | |
| Visina uznožja (cm) | 60 | |
| Visina sedišta (cm) | 60 | |
| Visina dušeka (cm) | 23 | |
| Materijal ispune | Džepičasto jezgro | |
| Materijal konstrukcije | Tapacirani | |
| Materijal naslona | Štof | |
| Kutija za posteljinu | DA | |
| Gasni amortizeri | DA | |
| Nogari | Metal | |
| Broj koleta | 3 | |
| Dimenzije koleta (ŠxDxV) | 1/3: 202x82x48 cm, 2/3: 202x82x50 cm, 3/3: 169x126x14 cm |
Francuski ležaj Pariz
54.990 рсд
Francuski ležaj Pariz kombinuje praktičnost, udobnost i čist, moderan izgled. Osnova sa žičanim jezgrom pruža stabilnu potporu tokom spavanja, dok je konstrukcija izrađena od bukovog i čamovog drveta, iverice i lesonita, što obezbeđuje dugotrajnost i čvrstinu.Naslon je tapaciran u prijatan sivi štof, koji se lako uklapa u različite stilove uređenja i unosi neutralnu, modernu notu u spavaću sobu.Model poseduje kutiju za posteljinu, a mehanizam sa gasnim amortizerima omogućava jednostavno podizanje i praktičan dodatni prostor za odlaganje.
| Površina za spavanje | 160×200 |
|---|---|
| Materijal ispune | Žičano jezgro |
| Materijal konstrukcije | Drvo bukova i čamova građa, iverica i lesonit |
| Materijal naslona | Štof |
| Dezen | Sivo |
| Kutija za posteljinu | DA |
| Gasni amortizeri | DA |
| Vrsta artikla | Francuski ležaj |
| Proizvođač | L Decor |
PROIZVODI NA AKCIJI
PROIZVODI NA AKCIJI
PROIZVODI NA AKCIJI
PROIZVODI NA AKCIJI
PROIZVODI NA AKCIJI
PROIZVODI NA AKCIJI
PROIZVODI NA AKCIJI
PROIZVODI NA AKCIJI
PROIZVODI NA AKCIJI
PROIZVODI NA AKCIJI
PROIZVODI NA AKCIJI
PROIZVODI NA AKCIJI
Sjajni proizvodi po akcijskim cenama
Istraži ponudu artikala koji dolaze po posebno povoljnim cenama
Fioka kreveta FK/GL
-10%
Odaberite opcije
Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije mogu biti izabrane na stranici proizvoda.
Krevet KR160-EG
Krevet KR160-IC
Krevet KR160-RO
-28%
Odaberite opcije
Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije mogu biti izabrane na stranici proizvoda.
Bela mat lak-pacifik orah
Grafit mat lak-pacifik orah
Krevet KR160-TA
Krevet KR160/GL
Krevet KR160/ON
Teddy - Francuski ležaj
109.990 рсд
Nameštaj je srce svake sobe, a u luksuznoj spavaćoj sobi on postaje pravo pravcato umetničko delo samo po sebi.
Kombinacijom vrhunskih materijala, besprekornog dizajna i pažljivo odabranih detalja stvorili smo ležaj Teddy.
Kombinacijom vrhunskih materijala, besprekornog dizajna i pažljivo odabranih detalja stvorili smo ležaj Teddy.
Komfor
Džepičasta potpora
Jezgro raspoređuje pritisak i smanjuje prenošenje pokreta.
Praktičnost
Više prostora
Kutija za posteljinu + gasni amortizeri za brzo i lako podizanje bez naprezanja.
Estetika
Premium izgled
Bež štof i čiste linije daju moderan utisak koji se lako uklapa uz enterijer.
Istaknute informacije
Dušek je uračunat u cenu — nema doplate.
Rok isporuke: Do 30 dana.
Rezervacija: Možeš rezervisati sada, a preuzeti krevet u roku od 90 dana.
| Širina (cm) | 197 |
|---|---|
| Dužina (cm) | 239 |
| Visina (cm) | 90 |
| Visina uzglavlja (cm) | 43 |
| Visina sedišta (cm) | 47 |
| Površina za spavanje (cm) | 160×200 |
| Materijal ispune | Džepičasto jezgro |
| Materijal konstrukcije | Drvo, iverica, lesonit |
| Materijal naslona | Štof |
| Dezen | Bež |
| Kutija za posteljinu | DA |
| Gasni amortizeri | DA |
| Nogari | PVC |
| Težina (kg) | 139 |
Ležaj Eden
90.190 рсд
Ležaj EDEN odlikuje lep dizajn, odličan kvalitet izrade i primenjenih materijala i visok nivo udobnosti za spavanje. U pitanju je unikatan, praktičan komad nameštaja, koji se lako uklapa u postojeći enterijer. Ležaj Eden je proizveden imajući na umu praktičnost i estetiku, nudeći kupcima kombinaciju modernog dizajna, vrhunskog kvaliteta i besprekornog stila. Ležaj Eden karakteriše visoka udobnost za spavanje i funkcionalna kutija za posteljinu velike zapremine. Proizvod savremenog dizajna omogućava korisnicima da formiraju ambijent, koji je u skladu sa namenom prostora, željenim izrazom i savremenim trendovima.
| Širina (cm) | 184 |
|---|---|
| Dužina (cm) | 220 |
| Visina (cm) | 131 |
| Visina uzglavlja (cm) | 131 |
| Visina sedišta (cm) | 68 |
| Površina za spavanje | 160×200 |
| Dimenzija (cm) | 140×200, 160×200 |
| Materijal konstrukcije | Puno drvo, šper i iverica |
| Materijal naslona | Štof |
| Kutija za posteljinu | DA |
| Gasni amortizeri | DA |
| Nogari | Metal |
| Dezen | Bež, Konjak, Sivo |
| Štof karta | DA |
| Vrsta artikla | Francuski ležaj |
| Proizvođač | Matis Mebl |
| Broj koleta | 3 |
| Dimenzije koleta (ŠxDxV) | 1/3: 202x162x28 cm, 2/3: 202x86x58 cm, 3/3: 186x19x133 cm |
| Težina koleta (kg) | 137 kg |
Pozovi korisničku podršku
Ukoliko ti je potrebna dodatna pomoć, naš tim za korisničku podršku spreman je da ti pruži sve potrebne informacije.
Baza znanja
Brzo pronađi potrebne informacije u našoj bazi znanja. Odaberi temu i mi ćemo pronaći najboli način da stupimo u kontakt.
Automatizovani bot MODDA
Dostupan je 24/7 da ti pomogne. Ako nema odgovor na tvoje pitanje, povezaće te sa zaposlenima našeg tima za podršku kupcima.
Načini plaćanja
Nudimo ti različite načine plaćanja. Odaberi onaj koji ti najviše odgovara i završi kupovinu brzo i jednostavno, bez dodatnih komplikacija.
Reklamacije
Ovde možeš pronaći sve potrebne informacije o postupku povrata i koracima koje treba da preduzmeš.