Dnevna soba Barcelona – Polica
4.160 рсд
MEDIOLAN Polica M-11
5.290 рсд Originalna cena je bila: 5.290 рсд.3.703 рсдTrenutna cena je: 3.703 рсд.
CONTEMPO Viseća polica
4.910 рсд
Viseća polica Contempo je moderan i elegantan komad nameštaja koji donosi praktičnost i estetiku u vašu dnevnu sobu. Ovaj minimalistički komad nameštaja pruža dodatni prostor za organizaciju knjiga, ukrasa i drugih dekorativnih predmeta, čime se smanjuje nered u sobi. Dostupna je u dva originalna dezena: Artisan – Sivo i Artisan – Belo.
| Širina (cm) | 154.8 |
|---|---|
| Dubina (cm) | 21.2 |
| Visina (cm) | 24 |
| Debljina univera | 18 |
| Materijal konstrukcije | Medijapan – MDF, Univer |
| Kant traka | Korpus – ABS 0,5 mm |
| Dezen | Artisan – Belo, Artisan – Sivo |
| Vrsta artikla | Polica |
| Proizvođač | Matis |
| Broj koleta | 2 |
| Dimenzije koleta (ŠxDxV) | 1/2: 24,5x4x155 cm, 2/2: 13x9x13 cm |
| Težina koleta (kg) | 1/2: 8,6 kg, 2/2: 0,15 kg |
Način plaćanja
Kupovinu možeš obaviti brzo, jednostavno i potpuno sigurno. Više informacija na strani "Način plaćanja".
Garancija na proizvode
Većina proizvoda dolazi sa 24 meseca garancije, osim ako na samom proizvodu nije drugačije naznačeno. Svaki proizvod prolazi kroz strogu kontrolu kvaliteta.
Dodatne informacije
Dodatne informacije
| Dostupno u bojama |
Artisan-belo ,Artisan-sivo |
|---|
Recenzije (0)
Recenzije (0)
Budite prvi koji će napisati recenziju za „CONTEMPO Viseća polica“ Odustani od odgovora

Recenzije
Još nema komentara.