Dnevna soba Barcelona – Polica
4.160 рсд
Barcelona – Police su jedan od segmenata iz ponude dnevnog boravka Barcelona. Barcelona – Police su komad nameštaja jednostavnog i elegantnog dizajna koji obezbeđuje dodatni prostor za odlaganje knjiga i dekorativnih predmeta. Izrađena je od visokokvalitetnog univera debljine 18 mm, što garantuje dugotrajnost elementa. Osim toga, ovaj praktični komad nameštaja dostupan je u tri atraktivna dezena koji će se lako uklopiti u svaki enterijer: Artisan – Sivo, za moderan i sofisticiran izgled; Sivi hrast – Belo, koji donosi notu svežine i elegancije; i Nordik hrast – Pesak sjaj, za toplu i prijatnu atmosferu. Sa dimenzijama od 100x25x16.5 cm, lako će se prilagoditi različitim prostorima i potrebama.Policu možete kombinovati sa ostalim elementima iz linije Barcelona
| Širina (cm) | 100 |
|---|---|
| Dubina (cm) | 25 |
| Visina (cm) | 16.5 |
| Materijal korpusa | Univer |
| Debljina univera | 18 |
| Kant traka | Korpus – ABS 0,5 mm |
| Dezen | Artisan – Sivo, Sivi hrast – Belo, Nordik hrast – Pesak sjaj |
| Vrsta artikla | Polica |
| Proizvođač | Matis |
| Broj koleta | 1 |
| Dimenzije koleta (ŠxDxV) | 1/1: 24×4,5×101 cm |
| Težina koleta (kg) | 1/1: 5 kg |
Način plaćanja
Kupovinu možeš obaviti brzo, jednostavno i potpuno sigurno. Više informacija na strani "Način plaćanja".
Garancija na proizvode
Većina proizvoda dolazi sa 24 meseca garancije, osim ako na samom proizvodu nije drugačije naznačeno. Svaki proizvod prolazi kroz strogu kontrolu kvaliteta.
| Dostupno u bojama |
Artisan-sivo ,Nordik hrast-pesak sjaj ,Sivi hrast-belo |
|---|

Recenzije
Još nema komentara.