Polica Leon
6.290 рсд Originalna cena je bila: 6.290 рсд.5.661 рсдTrenutna cena je: 5.661 рсд.
Dnevna soba Barcelona – Polica
4.160 рсд
RUSTIK Viseća polica
6.250 рсд
Viseća polica Rustik dimenzija 166,5×21,8×21,8 cm predstavlja savršen spoj tradicionalnog Rustičnog i modernog dizajna. Izrađena od visokokvalitetnog drveta, pruža obilje prostora za odlaganje knjiga, ukrasa i ostalih dekorativnih predmeta. Rustik viseća polica će vam pomoći da organizujete svoju sobu i istovremeno joj dodate jedinstveni estetski element.Polica Rustik je dizajnirana da se lako kombinuje sa ostalim elementima iz kolekcije Rustik
| Širina (cm) | 166.5 |
|---|---|
| Dubina (cm) | 21.8 |
| Visina (cm) | 21.8 |
| Materijal fronta | Medijapan – MDF |
| Materijal korpusa | Univer |
| Debljina univera | 18 |
| Debljina medijapana (mm) | 19 |
| Kant traka | Korpus – ABS 0,5 mm |
| Dezen | Rustik belo |
| Vrsta artikla | Polica |
| Proizvođač | Matis |
| Broj koleta | 2 |
| Dimenzije koleta (ŠxDxV) | 1/2: 22,5×7,5×167 cm, 2/2: 13x9x13 cm |
| Težina koleta (kg) | 1/2: 11 kg, 2/2: 0,2 kg |
Način plaćanja
Kupovinu možeš obaviti brzo, jednostavno i potpuno sigurno. Više informacija na strani "Način plaćanja".
Garancija na proizvode
Većina proizvoda dolazi sa 24 meseca garancije, osim ako na samom proizvodu nije drugačije naznačeno. Svaki proizvod prolazi kroz strogu kontrolu kvaliteta.
Recenzije (0)
Recenzije (0)
Budite prvi koji će napisati recenziju za „RUSTIK Viseća polica“ Odustani od odgovora

Recenzije
Još nema komentara.