Dnevna soba Porto – Klub sto
8.960 рсд
Dnevna soba Porto – Klub sto je jedan od elemenata iz ponude dnevnog boravka Porto. Klub sto predstavlja spoj modernog dizajna, funkcionalnosti i jednostavnosti. Njegov originalni dekori doprinose toplini i eleganciji vašeg dnevnog boravka. Porto klub sto dolazi u dve prefinjene kombinacije dezena – artisan sivo i artisan belo, omogućavajući vam da odaberete onaj koji najbolje usklađuje s vašim stilom i enterijerom. Nogari od plastike dodatno unapređuju funkcionalnost ovog stola, sprečava grebanje poda, istovremeno pružajući stabilnost tokom njegove upotrebe
| Širina (cm) | 100 |
|---|---|
| Dubina (cm) | 60 |
| Visina (cm) | 46 |
| Materijal fronta | Univer |
| Materijal korpusa | Univer |
| Debljina univera | 16 |
| Kant traka | ABS 0.5 mm, ABS 1 mm |
| Ručice | Plastika |
| Nogari | Plastika |
| Dezen | Artisan – Belo, Artisan – Sivo |
| Vrsta artikla | Klub sto |
| Proizvođač | Matis |
| Broj koleta | 2 |
| Dimenzije koleta (ŠxDxV) | 1/2: 37x14x75,5 cm, 2/2: 61x4x101 cm |
| Težina koleta (kg) | 1/2: 19,6 kg, 2/2: 14 kg |
Način plaćanja
Kupovinu možeš obaviti brzo, jednostavno i potpuno sigurno. Više informacija na strani "Način plaćanja".
Garancija na proizvode
Većina proizvoda dolazi sa 24 meseca garancije, osim ako na samom proizvodu nije drugačije naznačeno. Svaki proizvod prolazi kroz strogu kontrolu kvaliteta.
| Dostupno u bojama |
Artisan-belo ,Artisan-sivo |
|---|

Recenzije
Još nema komentara.