Dnevna soba Porto – Polica
2.540 рсд Originalna cena je bila: 2.540 рсд.2.286 рсдTrenutna cena je: 2.286 рсд.
Dnevna soba Porto – Polica je komad nameštaja koji svojom jednostavnošću i elegantnim dizajnom donosi funkcionalnost i stil u vaš prostor. Pruža dodatni prostor za organizaciju knjiga, časopisa i dekorativnih predmeta, osvežavajući atmosferu sobe. Izrađena od kvalitetnog univera, dolazi u dva prefinjena dezena – artisan sivo i artisan belo, prilagodljiva vašem enterijeru. Suptilna nijansa sive ili svežina bele boje dodaju notu profinjenosti svakom prostoru.
| Širina (cm) | 137 |
|---|---|
| Dubina (cm) | 21 |
| Visina (cm) | 24 |
| Materijal | Univer |
| Debljina univera | 16 |
| Kant traka | ABS 0.5 mm, ABS 1 mm |
| Dezen | Artisan – Belo, Artisan – Sivo |
| Vrsta artikla | Polica |
| Proizvođač | Matis |
| Broj koleta | 1 |
| Dimenzije koleta (ŠxDxV) | 1/1: 25x4x138 cm |
| Težina koleta (kg) | 1/1: 7,3 kg |
Način plaćanja
Kupovinu možeš obaviti brzo, jednostavno i potpuno sigurno. Više informacija na strani "Način plaćanja".
Garancija na proizvode
Većina proizvoda dolazi sa 24 meseca garancije, osim ako na samom proizvodu nije drugačije naznačeno. Svaki proizvod prolazi kroz strogu kontrolu kvaliteta.
| Dostupno u bojama |
Artisan-belo ,Artisan-sivo |
|---|

Recenzije
Još nema komentara.