Dnevna soba Sienna – Niska vitrina
28.300 рсд Originalna cena je bila: 28.300 рсд.19.810 рсдTrenutna cena je: 19.810 рсд.
Sienna Niska staklena vitrina je praktičan i moderan komad nameštaja koji će savršeno dopuniti vašu dnevnu sobu. Dimenzije vitrine su 109x42x150 cm, poseduje šest polica, što je idealno za odlaganje i izlaganje vaših predmeta. Stakleni paneli na vratima vitrine doprinose prozračnosti prostorije. Izrađena je od kvalitetnih materijala koji obezbeđuju dugotrajnost i otpornost na oštećenja.KarakteristikeKonstrukcija vitrine napravljene od univera debljine 18mm, obezbediće maksimalnu stabilnost i izdržljivost elementaUsporivači na vitrini omogućavaju tiho i lagano zatvaranje vrata, čime se sprečava oštećenje vrata i šarki, pored toga doprinosi dužem veku trajanja elementaFioka se može potpuno izvući zahvaljujući teleskopskom mehanizmu, što omogućava lak pristup i preglednost sadržaja fiokeRučice od metala su izdržljive i otporne na habanje i pucanje
| Širina (cm) | 109 |
|---|---|
| Dubina (cm) | 42 |
| Visina (cm) | 150 |
| Materijal korpusa | Univer |
| Materijal fronta | Univer |
| Debljina univera | 18 |
| Kant traka | ABS 1 mm |
| Ručice | Metal |
| Usporivači | DA |
| Broj polica | 6 |
| Dezen | Ledeno siva – Artisan |
| Vrsta artikla | Vitrina |
| Proizvođač | Matis |
| Broj koleta | 4 |
| Dimenzije koleta (ŠxDxV) | 1/4: 39×6,5×150 cm, 2/4: 39x7x111 cm, 3/4: 53,5×5,5×156 cm, 4/4: 56,2x61x4 cm |
| Težina koleta (kg) | 1/4: 20,7 kg, 2/4: 21,7 kg, 3/4: 23,6 kg, 4/4: 4 kg |
Način plaćanja
Kupovinu možeš obaviti brzo, jednostavno i potpuno sigurno. Više informacija na strani "Način plaćanja".
Garancija na proizvode
Većina proizvoda dolazi sa 24 meseca garancije, osim ako na samom proizvodu nije drugačije naznačeno. Svaki proizvod prolazi kroz strogu kontrolu kvaliteta.

Recenzije
Još nema komentara.