Garderober FORTUNA SOFT F2
22.290 рсд – 22.990 рсдRaspon cena: od 22.290 рсд do 22.990 рсд
Garderober FORTUNA SOFT F75
23.590 рсд
Garderober FORTUNA SOFT F2/POL
24.710 рсд
Garderober Fortuna soft F2POL je najprodavaniji garderober kolekcije FORTUNA. U pitanju je višenamenski ormar, modernog i elegantnog dizajna, izrađen od oplemenjenog univera debljine 18mm. Unutrašnjost ormara je bele boje, na vrhu se nalazi polica. Ispod police, u jednom delu nalazi se garderober šipka, a u drugom police za odlaganje garderobe. Idealan za kombinaciju sa ostalim garderoberima iz ove kolekcije.
| Širina (cm) | 100 |
|---|---|
| Dubina (cm) | 52 |
| Visina (cm) | 222 |
| Materijal fronta | Univer |
| Materijal korpusa | Univer |
| Debljina univera | 18 |
| Kant traka | ABS 0.4 mm |
| Obrada ivica fronta | Soft forming |
| Broj polica | 5 |
| Ručice | Metal |
| Vešalica | DA |
| Usporivači | NE |
| Dezen | Artisan, Hrast, Snežni hrast |
| Vrsta artikla | Ormar |
| Proizvođač | Matis |
| Broj koleta | 4 |
| Dimenzije koleta (ŠxDxV) | 1/4: 221×51,5×8,3 cm, 2/4: 151x50x4 cm, 3/4: 211×25,2×7,2 cm, 4/4: 16x16x13 cm |
| Težina koleta (kg) | 1/4: 55,3 kg, 2/4: 16,3 kg, 3/4: 24,5 kg, 4/4: 1,37 kg |
Način plaćanja
Kupovinu možeš obaviti brzo, jednostavno i potpuno sigurno. Više informacija na strani "Način plaćanja".
Garancija na proizvode
Većina proizvoda dolazi sa 24 meseca garancije, osim ako na samom proizvodu nije drugačije naznačeno. Svaki proizvod prolazi kroz strogu kontrolu kvaliteta.
Dodatne informacije
Dodatne informacije
| Dostupno u bojama |
Artisan ,Hrast ,Snežni hrast |
|---|
Recenzije (0)
Recenzije (0)
Budite prvi koji će napisati recenziju za „Garderober FORTUNA SOFT F2/POL“ Odustani od odgovora

Recenzije
Još nema komentara.