Komoda ROMA U
11.860 рсд
Komoda ROMA 4
14.210 рсд Originalna cena je bila: 14.210 рсд.12.789 рсдTrenutna cena je: 12.789 рсд.
Komoda ROMA 150
18.900 рсд
Potpuno novi dizajn komode Roma 150 uklopiće se i oplemeniti svaku vašu prostoriju. Komoda Roma 150 može se koristiti kao TV komoda, možete je koristiti u dnevnom boravku, predsoblju i u kancelariji, a u kombinaciji sa toaletnim ogledalom, komoda Roma 150 je idealna i kao toaletni sto.Uz komodu se može dokupiti niša sa rasvetom po ceni od 3.990,00 RSD u dezenu šampanj i antracit.
| Širina (cm) | 149,6 |
|---|---|
| Dubina (cm) | 40 |
| Visina (cm) | 80 |
| Materijal fronta | Univer |
| Materijal korpusa | Univer |
| Debljina univera | 18 |
| Teleskopske fioke | NE |
| Broj polica | 4 |
| Nivelacioni nogari | DA |
| Niša sa rasvetom | Opciono |
| Kant traka | ABS 1 mm |
| Ručice | Metal |
| Nogari | PVC |
| Dezen | Artisan, Hrast, Snežni hrast |
| Vrsta artikla | Komoda |
| Proizvođač | Matis |
| Broj koleta | 3 |
| Dimenzije koleta (ŠxDxV) | 1/3: 150,5×40,5×14 cm, 2/3: 75×37,7×7,5 cm, 3/3: 35x15x13 cm |
| Težina koleta (kg) | 1/3: 50,1 kg, 2/3: 11,3 kg, 3/3: 2,6 kg |
Način plaćanja
Kupovinu možeš obaviti brzo, jednostavno i potpuno sigurno. Više informacija na strani "Način plaćanja".
Garancija na proizvode
Većina proizvoda dolazi sa 24 meseca garancije, osim ako na samom proizvodu nije drugačije naznačeno. Svaki proizvod prolazi kroz strogu kontrolu kvaliteta.
Dodatne informacije
Dodatne informacije
| Dostupno u bojama |
Artisan ,Hrast ,Snežni hrast |
|---|
Recenzije (0)
Recenzije (0)
Budite prvi koji će napisati recenziju za „Komoda ROMA 150“ Odustani od odgovora

Recenzije
Još nema komentara.