Kancelarijski sto LEONIDAS
9.225 рсд – 10.782 рсдRaspon cena: od 9.225 рсд do 10.782 рсд
Kompjuterski sto Leon
9.440 рсд Originalna cena je bila: 9.440 рсд.8.496 рсдTrenutna cena je: 8.496 рсд.
| Širina (cm) | 102 |
|---|---|
| Dubina (cm) | 51 |
| Visina (cm) | 78,8 |
| Materijal fronta | Univer |
| Materijal korpusa | Univer |
| Debljina univera | 18 |
| Kant traka | ABS 1 mm |
| Dezen | Artisan, Snežni hrast |
| Vrsta artikla | Kompjuterski sto |
| Proizvođač | Matis |
| Broj koleta | 1 |
| Dimenzije koleta (ŠxDxV) | 1/1: 52x12x105 cm |
| Težina koleta (kg) | 1/2: 34 kg |
Način plaćanja
Kupovinu možeš obaviti brzo, jednostavno i potpuno sigurno. Više informacija na strani "Način plaćanja".
Garancija na proizvode
Većina proizvoda dolazi sa 24 meseca garancije, osim ako na samom proizvodu nije drugačije naznačeno. Svaki proizvod prolazi kroz strogu kontrolu kvaliteta.
Dodatne informacije
Dodatne informacije
| Dostupno u bojama |
Artisan ,Snežni hrast |
|---|
Recenzije (0)
Recenzije (0)
Budite prvi koji će napisati recenziju za „Kompjuterski sto Leon“ Odustani od odgovora

Recenzije
Još nema komentara.