Ormar KALIOPA 4V3F
50.730 рсд – 52.690 рсдRaspon cena: od 50.730 рсд do 52.690 рсд
Ormar KALIOPA 2V2F
26.680 рсд – 27.220 рсдRaspon cena: od 26.680 рсд do 27.220 рсд
Ormar KALIOPA 3V2F
37.530 рсд – 38.750 рсдRaspon cena: od 37.530 рсд do 38.750 рсд
Ormar Kaliopa 3V2F garderober koji je praktičan za manje prostorije, izrađen od univera 18 mm. Maksimalno iskorišćen unutrašnji prostor garderobera. Prednost ovog garderobera su i dve fioke.
| Širina (cm) | 147 |
|---|---|
| Dubina (cm) | 55.5 |
| Visina (cm) | 215.5 |
| Materijal fronta | Univer |
| Materijal korpusa | Univer |
| Debljina univera | 18 |
| Kant traka | Front – ABS 1 mm, Korpus – ABS 0,5 mm |
| Ručice | Plastika |
| Usporivači | NE |
| Teleskopske fioke | DA |
| Vešalica | DA |
| Broj polica | 3 |
| Dezen | Artisan – Sivo, Premium hrast – Belo |
| Vrsta artikla | Ormar |
| Proizvođač | Matis |
| Broj koleta | 4 |
| Dimenzije koleta (ŠxDxV) | 1/4: 52,5x8x216 cm, 2/4: 52×9,5×139 cm, 3/4: 47,5×6,5×206 cm, 4/4: 16x13x16 cm |
| Težina koleta (kg) | 1/4: 55 kg, 2/4: 39 kg, 3/4: 43,4 kg, 4/4: 1,43 kg |
Način plaćanja
Kupovinu možeš obaviti brzo, jednostavno i potpuno sigurno. Više informacija na strani "Način plaćanja".
Garancija na proizvode
Većina proizvoda dolazi sa 24 meseca garancije, osim ako na samom proizvodu nije drugačije naznačeno. Svaki proizvod prolazi kroz strogu kontrolu kvaliteta.
Dodatne informacije
Dodatne informacije
| Dostupno u bojama |
Artisan-sivo ,Premium hrast-belo |
|---|
Recenzije (0)
Recenzije (0)
Budite prvi koji će napisati recenziju za „Ormar KALIOPA 3V2F“ Odustani od odgovora

Recenzije
Još nema komentara.