Predsoblje RUSTIK – Cipelar
20.950 рсд
Cipelar Rustik je elegantan i funkcionalan komad nameštaja dizajniran da organizuje obuću i učini je lako dostupnom. Sa dimenzijama od 75×40,6×98 cm, idealan je za manje prostore. Prostor za obuću je podijeljen sa dve police, što vam omogućava organizaciju i sortiranje različitih vrsta obuće na jednostavan način. Cipelar poseduje praktičnu fioku kao dodatan prostor za odlaganje. Bočne stranice napravljene su od univera debljine 18mm, što obezbeđuje maksimalnu stabilnost i izdržljivost. Vrata cipelara izrađena su od medijapana 19mm presvučenim PVC folijom koja pruža dodatnu zaštitu od vlage, izuzetnu otpornost na habanje i udarce, kao i lakše čišćenje. Usporivači omogućavaju tiho i lagano zatvaranje vrata, čime se sprečavaju oštećenja cipelara, a istovremeno doprinose dužem veku trajanja. Ručice od kombinacije drveta i metala, pružaju otpornost na habanje i pucanje, dok dodatno estetski doprinose rustičnom izgledu komode.
| Širina (cm): | 75 |
|---|---|
| Dubina (cm): | 40.6 |
| Visina (cm): | 98 |
| Materijal fronta: | Medijapan – MDF |
| Materijal korpusa: | Univer |
| Debljina univera: | 18 |
| Debljina medijapana (mm): | 19 |
| Kant traka: | Korpus – ABS 0,5 mm |
| Ručice: | Drvo, Metal |
| Usporivači: | DA |
| Teleskopske fioke: | DA |
| Broj polica: | 2 |
| Dezen: | Rustik belo |
| Vrsta artikla: | Cipelarnik |
| Proizvođač: | Matis |
| Broj koleta: | 4 |
| Dimenzije koleta (ŠxDxV): | 1/4: 36,5×11,5×96,5 cm, 2/4: 41x6x75,5 cm, 3/4: 69×2,5×96,5 cm, 4/4: 16x13x16 cm |
| Težina koleta (kg): | 1/4: 21,2 kg, 2/4: 5 kg, 3/4: 12 kg, 4/4: 0,9 kg |
Način plaćanja
Kupovinu možeš obaviti brzo, jednostavno i potpuno sigurno. Više informacija na strani "Način plaćanja".
Garancija na proizvode
Većina proizvoda dolazi sa 24 meseca garancije, osim ako na samom proizvodu nije drugačije naznačeno. Svaki proizvod prolazi kroz strogu kontrolu kvaliteta.
U Modesti verujemo da kupovina treba da bude jednostavna, a isporuka brza i pouzdana. Zato smo pripremili fleksibilne opcije dostave kako bi tvoja porudžbina stigla bezbedno i u najkraćem mogućem roku.
Isporuka nameštaja
Mogućnost dostave na teritoriji Republike Srbije.
- Prevoz do 20KM - 1000 RSD
- Prevoz za dalje relacije 50 RSD/KM
Lično preuzimanje
Ukoliko ti tako odgovara, porudžbinu možeš preuzeti lično u našem salonu nameštaja, bez troškova dostave.
Unošenje nameštaja
- Cena unošenja nameštaja po spratu:
1. Prizemlje i prvi sprat - 1000 RSD
2. Drugi sprat - 3000 RSD
3. Treći sprat - 5000 RSD
- Stanovi (ako ima teretnog lifta) - 1000 RSD
- Unošenje vršimo do trećeg sprata
(u slučaju da objekat nema lift)
- Kuća (prizemlje/sprat) - 1000 RSD
Napomena:
Do 20.000 RSD vrednosti robe ne vršimo isporuku ili je cena prevoza 2.000 RSD.
Kuhinjeske viseće elemente, predsoblja i ogledala ne kačimo i tiplujemo u zid.
Ne unosimo robu preko terase i ne vrši se unošenje robe na kružnom stepeništu, u takvom slučaju ne odgovaramo u slučaju oštećenja.
Kontakt za podršku kupcima
Ako imaš bilo kakvo pitanje u vezi isporuke, statusa porudžbine ili potrebnu dodatnu pomoć, naš tim je tu da ti pomogne.
Telefon: 064 82 68 787
Email: modesta.kragujevac@gmail.com
Radno vreme podrške: Pon–Pet od 07:30 do 20:00
Slobodno nam se obrati – odgovaramo brzo i trudimo se da svaku situaciju rešimo na najjednostavniji mogući način.
| Dostupno u bojama |
Bela ,Crvena |
|---|

Recenzije
Još nema komentara.