RUSTIK Staklena vitrina – visoka
30.050 рсд
Dnevna soba Rustik je savršen izbor za one koji traže nameštaj sa autentičnim i rustičnim dizajnom. Staklena vitrina – visoka, modernog i praktičnog dizajna, lako se uklopljava u svaku dnevnu sobu. Sa dimenzijama 66,5×40,6×209 cm, poseduje pet polica za odlaganje stvari. Vitrina predstavlja praktičan i funkcionalan komad nameštaja, savršeno dopunjujući enterijer vašeg doma i obezbeđujući maksimalno iskorišćenje prostora. Stakleni panel na vratima doprinosi estetici i prozračnosti prostora.KarakteristikeBočne stranice napravljene od univera debljine 18mm, obezbediće maksimalnu stabilnost i izdržljivost elementaVrata izrađena od medijapana 19mm, presvučena PVC folijom koja pruža dodatnu zaštitu od vlage i izuzetnu otpornost na habanje i udarce, a pritom se i lako čistiUsporivači omogućavaju tiho i lagano zatvaranje vrata, čime se sprečava oštećenje vrata i šarki, pored toga doprinosi dužem veku trajanja elementaRučice od kombinacije metala i drveta doprinose rustičnom dizajnu elementa, a pri tom su izdržljive i otporne na habanje i pucanje
| Širina (cm) | 66.5 |
|---|---|
| Dubina (cm) | 40.6 |
| Visina (cm) | 209 |
| Materijal fronta | Medijapan – MDF, Staklo |
| Materijal korpusa | Univer |
| Kant traka | Korpus – ABS 0,5 mm |
| Broj polica | 5 |
| Ručice | Drvo, Metal |
| Usporivači | DA |
| Dezen | Rustik belo |
| Vrsta artikla | Vitrina |
| Proizvođač | Matis |
| Broj koleta | 4 |
| Dimenzije koleta (ŠxDxV) | 1/4: 36,5×7,5×207,5 cm, 2/4: 41x6x67 cm, 3/4: 31×3,5×207,5 cm, 4/4: 16x13x16 cm |
| Težina koleta (kg) | 1/4: 33,1 kg, 2/4: 4,6 kg, 3/4: 19 kg, 4/4: 1 kg |
Način plaćanja
Kupovinu možeš obaviti brzo, jednostavno i potpuno sigurno. Više informacija na strani "Način plaćanja".
Garancija na proizvode
Većina proizvoda dolazi sa 24 meseca garancije, osim ako na samom proizvodu nije drugačije naznačeno. Svaki proizvod prolazi kroz strogu kontrolu kvaliteta.

Recenzije
Još nema komentara.