Dnevna soba Porto – Niska vitrina
18.660 рсд Originalna cena je bila: 18.660 рсд.16.794 рсдTrenutna cena je: 16.794 рсд.
Porto niska vitrina je funkcionalan i stilski komad nameštaja koji će upotpuniti vaš prostor. Sa dimenzijama 90x35x133 cm, ova vitrina pruža dovoljno prostora za organizaciju i izlaganje vaših predmeta. Porto niska vitrina dolazi u dva prefinjena dezena – artisan sivo i artisan belo, omogućavajući vam da odaberete onaj koji najbolje odgovara vašem stilu i enterijeru. Bez obzira da li je koristite za izlaganje ukrasa, knjiga ili drugih predmeta, ova vitrina će vam pomoći da organizujete svoj prostor na efikasan i estetski privlačan način. Vitrina je opremljena teleskopskim fiokama koje omogućavaju jednostavan pristup i organizaciju. Uz usporivače na vratima, vrata se tiho zatvaraju, čime se obezbeđuje siguran rad i sprečava oštećenje elemenata. Ukrasite svoj prostor sa stilom i praktičnošću uz Porto nisku vitrinu.
| Širina (cm) | 90 |
|---|---|
| Dubina (cm) | 35 |
| Visina (cm) | 133 |
| Materijal fronta | Univer |
| Materijal korpusa | Univer |
| Debljina univera | 16 |
| Kant traka | Front – ABS 1 mm, Korpus – ABS 0,5 mm |
| Ručice | Plastika |
| Nogari | Plastika |
| Usporivači | DA |
| Broj polica | 4 |
| Dezen | Artisan – Belo, Artisan – Sivo |
| Vrsta artikla | Vitrina |
| Proizvođač | Matis |
| Broj koleta | 2 |
| Dimenzije koleta (ŠxDxV) | 1/2: 36x8x137 cm, 2/2: 33,5x7x120,5 cm |
| Težina koleta (kg) | 1/2: 22,2 kg,, 2/2: 23,7 kg |
Način plaćanja
Kupovinu možeš obaviti brzo, jednostavno i potpuno sigurno. Više informacija na strani "Način plaćanja".
Garancija na proizvode
Većina proizvoda dolazi sa 24 meseca garancije, osim ako na samom proizvodu nije drugačije naznačeno. Svaki proizvod prolazi kroz strogu kontrolu kvaliteta.
| Dostupno u bojama |
Artisan-belo ,Artisan-sivo |
|---|

Recenzije
Još nema komentara.