Ormar IVA 3K
21.320 рсд
Ormar IVA 3K 16mm garderober koji je praktičan za manje prostorije, izrađen od univera 16mm. Maksimalno iskorišćen unutrašnji prostor garderobera koji je podeljen na dva dela, od kojih su na jednoj strani police, a na drugoj je garderoberna šipka.
| Širina (cm) | 123 |
|---|---|
| Dubina (cm) | 53 |
| Visina (cm) | 200 |
| Materijal fronta | Univer |
| Materijal korpusa | Univer |
| Debljina univera | 16 |
| Kant traka | ABS 0.4 mm |
| Broj polica | 5 |
| Ručice | Plastika |
| Vešalica | DA |
| Usporivači | NE |
| Dezen | Artisan, Hrast, Snežni hrast |
| Vrsta artikla | Ormar |
| Proizvođač | Matis |
| Broj koleta | 4 |
| Dimenzije koleta (ŠxDxV) | 1/4: 199x51x7,5 cm, 2/4: 189,5×40,7×5 cm, 3/4: 123x53x5 cm, 4/4: 16x16x13 cm |
| Težina koleta (kg) | 1/4: 46,6 kg, 2/4: 24,2 kg, 3/4: 17,9 kg, 4/4: 1,1 kg |
Način plaćanja
Kupovinu možeš obaviti brzo, jednostavno i potpuno sigurno. Više informacija na strani "Način plaćanja".
Garancija na proizvode
Većina proizvoda dolazi sa 24 meseca garancije, osim ako na samom proizvodu nije drugačije naznačeno. Svaki proizvod prolazi kroz strogu kontrolu kvaliteta.
Dodatne informacije
Dodatne informacije
| Dostupno u bojama |
Artisan ,Hrast ,Snežni hrast |
|---|
Recenzije (0)
Recenzije (0)
Budite prvi koji će napisati recenziju za „Ormar IVA 3K“ Odustani od odgovora

Recenzije
Još nema komentara.