Ormar IVA K2/POL 200
14.970 рсд
Ormar IVA K2 POL 200 16mm garderober koji je praktičan za manje prostorije izrađen od univera 16mm. Maksimalno iskorišćen unutrašnji prostor garderobera omogućiće nesmetano odlaganje vaše odeće.
| Širina (cm) | 83 |
|---|---|
| Dubina (cm) | 53 |
| Visina (cm) | 200 |
| Materijal fronta | Univer |
| Materijal korpusa | Univer |
| Debljina univera | 16 |
| Kant traka | ABS 0.4 mm |
| Broj polica | 4 |
| Ručice | Plastika |
| Vešalica | DA |
| Usporivači | NE |
| Dezen | Artisan, Belo, Hrast, Snežni hrast |
| Vrsta artikla | Ormar |
| Proizvođač | Matis |
| Broj koleta | 3 |
| Dimenzije koleta (ŠxDxV) | 1/3: 199x53x7,5 cm, 2/3: 189,5×40,7×5 cm, 3/3: 19x13x9 cm |
| Težina koleta (kg) | 1/3: 42,2 kg, 2/3: 24,8 kg, 3/3: 0,8 kg |
Način plaćanja
Kupovinu možeš obaviti brzo, jednostavno i potpuno sigurno. Više informacija na strani "Način plaćanja".
Garancija na proizvode
Većina proizvoda dolazi sa 24 meseca garancije, osim ako na samom proizvodu nije drugačije naznačeno. Svaki proizvod prolazi kroz strogu kontrolu kvaliteta.
Dodatne informacije
Dodatne informacije
| Dostupno u bojama |
Artisan ,Hrast ,Snežni hrast |
|---|
Recenzije (0)
Recenzije (0)
Budite prvi koji će napisati recenziju za „Ormar IVA K2/POL 200“ Odustani od odgovora

Recenzije
Još nema komentara.